Գրանցում

Ավարտվեց դպրոցականների շախմատի 16-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլը

2022-05-24

Այսպիսով  ՀՀ-ում ավարտվեց դպրոցականների շախմատի 16-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլը:
Հաղթող թիմերը նվաճեցին 16-րդ օլիմպիադայի 3-րդ փուլի ուղեգիր:

Հիշեցնենք, որ 3-րդ փուլը տեղի է ունենալու ս. թ. սեպտեմբերի 25-ից հոկտեմբերի 10-ը ընկած ժամանակահատվածում: 

Ստորև կարող եք տեսնել   Երևան քաղաքի և մարզերի արդյունքները:

 

                                                         Երևան 
1 Մալաթիա-Սեբաստիա թիվ 181 հիմնական դպրոց
2 Աջափնյակ, Դավթաշեն թիվ 199 հիմնական դպրոց
3 Էրեբունի, Նուբարաշեն թիվ 35 հիմնական դպրոց
4 Արաբկիր թիվ 130 հիմնական դպրոց
5 Նոր Նորք, Նորք-Մարաշ թիվ 135 հիմնական դպրոց
6 Կենտրոն  թիվ 19 հիմնական դպրոց
7 Քանաքեռ-Զեյթուն, Ավան թիվ 177 հիմնական դպրոց
8 Շենգավիթ թիվ 161 հիմնական դպրոց

 

                                                                Մարզեր
N Մարզ Տարածաշրջան  Հաղթած դպրոցներ
1 Շիրակ                    Գյումրի  Գյումրու «Ֆոտոն» վարժարան

Գյումրու թիվ 7 հիմնական դպրոց

Գյումրու թիվ 11 հիմնական դպրոց
Արթիկ  Նոր Կյանքի միջնակարգ դպրոց
Ախուրյան  Ախուրյանի թիվ 1 հիմն․ դպրոց
Անի  Բագրավանի միջնակարգ դպրոց
Աշոցք Աշոցքի միջնակարգ դպրոց
Ամասիա Ամասիայի միջնակարգ դպրոց
2 Գեղարքունիք         Ճամբարակ Ճամբարակի 1-ին դպրոց
Սևան  Սևւանի 3-րդ դպրոց
Վարդենիս Վարդենիս 4-րդ դպրոց
Մարտունի Վարդենիք կրթահամալիր
Գավառ  Գավառի թիվ 2 դպրոց
3 Արագածոտն           Թալին  Մաստարայի միջն. Դպրոց
Ապարան Ապարանի համար 2-րդ դպրոց
Աշտարակ  Աշտարակի թիվ 5 դպրոց
4  Լոռի                      Ստեփանավան Ստեփանավանի թիվ 2 դպրոց
Տաշիր  Տաշիրի թիվ 1 հիմն. դպրոց
Ալավերդի Ալավերդու թիվ 12 դպրոց

Վանաձոր - Գուգարք
 
Վանաձորի թիվ 4 դպրոց                                 

Վանաձորի  թիվ 8 դպրոց                                      
Սպիտակ     Սպիտակի թիվ 1 հիմն. դպրոց
5 Արմավիր               Էջմիածին Էջմիածնի 4-րդ դպրոց
Արմավիր Արմավիր 5-րդ դպրոց
Բաղրամյանի շրջան  Մեծամորի հիմն. Դպրոց
6 Վայոց Ձոր                     Ջերմուկ Մաքսիմ Գորկու համար 1-ին դպրոց 
Վայք Վայքի հիմնական դպրոցում 
Եղեգնաձոր Եղեգնաձոր 1-ին և 2-րդ դպրոցներ
7 Տավուշ                   Իջևան Իջևանի թիվ  5   դպրոց
Բերդ Արծվաբերդի հիմն. դպրոց
Դիլիջան Դիլիջանի կենտրոնական դպրոց
Նոյեմբերյան Նոյեմբերյանի թիվ 2 դպրոց
9 Կոտայք                  Հրազդան Հրազդան 12-րդ դպրոց 
Աբովյան

Աբովյանի թիվ 5 դպրոց                                   

Աբովյանի թիվ 7 դպրոց 

Չարենցավան Չարենցավանի թիվ 3 հիմն.դպրոց
Եղվարդ Նոր Հաճընի թիվ 1 հիմն. դպրոց 
10 Արարատ                Արտաշատ  Մխչյանի միջն. դպրոց
Մասիս Մասիսի թիվ 3 դպրոց
Վեդի, Արարատ  Վեդիի թիվ 2 դպրոց 
11 Սյունիք Մեղրի Ագարակի դպրոց
Կապան  Կապանի թիվ 7 դպրոց
Սիսիան Սիսիանի թիվ 1 դպրոց
Քաջարան Քաջարանի թիվ 1 դպրոց
Գորիս Գորիսի թիվ 1 դպրոց



Developed by 5165m Studio