Շախմատի դպրոցականների 15-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլ
2021-05-05Ս. թ. մայիսի 5-ից հունիսի 5-ը տեղի է ունենալու շախմատի դպրոցականների 15-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլը:
Կից կարող եք տեսնել Երևան քաղաքի և ՀՀ բոլոր մարզերի օլիմպիադայի ժամանակացույցը:
Մաղթում ենք հաջողություն մեր դպրոցական բոլոր թիմերին:
Երևան քաղաքի 2-րդ փուլի մրցումների ժամանակացույց | ||
Ամսաթիվ | Վարչական շրջան | Անցկացման վայրը |
17/05/2021 | Էրեբունի, Նուբարաշեն | Հայաստանի շախմատի ակադեմիա |
18/05/2021 | Աջափնյակ, Դավթաշեն | Հայաստանի շախմատի ակադեմիա |
19/05/2021 | Արաբկիր | Հայաստանի շախմատի ակադեմիա |
20/05/2021 | Մալաթիա-Սեբաստիա | Հայաստանի շախմատի ակադեմիա |
21/05/2021 | Նոր Նորք, Նորք-Մարաշ | Հայաստանի շախմատի ակադեմիա |
24/05/2021 | Կենտրոն | Հայաստանի շախմատի ակադեմիա |
25/05/2021 | Քանաքեռ-Զեյթուն, Ավան | Հայաստանի շախմատի ակադեմիա |
27/05/2021 | Շենգավիթ | Հայաստանի շախմատի ակադեմիա |
Մարզերի 2-րդ փուլի մրցումների ժամանակացույց | ||
Ամսաթիվ | Մարզ | Տարածաշրջան |
6,7,8.05.2021 | Շիրակ | Գյումրի |
Արթիկ | ||
14.05.2021 | Ախուրյան | |
Անի | ||
Աշոցք | ||
Ամասիա | ||
12.05.2021 | Գեղարքունիք | Ճամբարակ |
15.05.2021 | Սևան | |
19.05.2021 | Վարդենիս | |
20.05.2021 | Մարտունի | |
26.05.2021 | Գավառ | |
07.05.2021 | Արագածոտն | Թալին |
14.05.2021 | Ապարան | |
15.05.2021 | Աշտարակ | |
11.05.2021 | Լոռի | Ստեփանավան |
11.05.2021 | Տաշիր | |
13.05.2021 | Ալավերդի | |
17.05.2021 | Վանաձորի- Գուգարքի | |
18.05.2021 | Սպիտակ | |
8.05.2021 | Արմավիր | Էջմիածին |
9.05.2021 | Արմավիր | |
15.05.2021 | Բաղրամյանի շրջան | |
10.05.2021 | Վայոց Ձոր | Ջերմուկ |
11.05.2021 | Վայք | |
13.05.2021 | Եղեգնաձոր | |
16.05.2021 | Տավուշ | Իջևան |
20.05.2021 | Բերդ | |
22.05.2021 | Դիլիջան | |
30.05.2021 | Նոյեմբերյան | |
16.05.2021 | Սյունիք | Գորիս |
16.05.2021 | Սիսիան | |
22.052021 | Կապան | |
23.05.2021 | Քաջարան | |
23.05.2021 | Մեղրի | |
10.05.2021 | Կոտայք | Հրազդան |
12.05.2021 | Աբովյան | |
18.05.2021 | Չարենցավան | |
25.05.2021 | Եղվարդ | |
20.05.2021 | Արարատ | Արտաշատ |
21.05.2021 | Մասիս | |
22.05.2021 | Վեդի, Արարատ |